KONST / Litografier / Färglitografi 15978080
nr 1597 8080
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Jägare med hund. Signerad och numrerad 280/280, Färglitografi, bildmått: 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 57x65 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:11:20
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.800 kr
5.200 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson